Blog > Komentarze do wpisu
Po długiej przerwie

Znowu zaginęłam w akcji - chyba nie nadaję się do prowadzenia bloga... Czasu brakuje mi na wszystko, od kiedy skończył mi się urlop dziekański i wróciłam do studiowania w pełnym wymiarze. Wszelkie rozgrzebane robótki stanęły w miejscu, a kiedy mam wolną chwilę i mogłabym je w tym stanie rozwleczenia sfotografować, świadomość zbliżających się zajęć z HLP paraliżuje moją wolę blogowania i kieruje mnie raczej w stronę Gombrowicza. Mój rozpoczęty dawno temu haft dla Piotrusia prezentuje się obecnie tak:

Jak widać, zdjęcie pozostawia wiele do życzenia - mój etatowy fotograf zagrypił się, więc, nie chcąc go męczyć, obfotografowałam (choć to chyba zbyt duże słowo) hafcik samodzielnie. Pan Canon dopiero niedawno dołączył do naszej rodziny i w ogóle nie umiem się z nim dogadać. Gotowy obrazek ma wyglądać mniej więcej tak (z tą różnicą, że góra też będzie ostra...):

Wzór pochodzi z przepięknej książeczki, która złamała mi serce swoją urodą i odpowiednią do tejże ceną:

Ksiązeczka złamała mi serce swoją urodą i odpowiednią do niej ceną - mąż kupił mi ją na pocieszenie, kiedy rok temu leżeliśmy z Piotrusiem tygodniami w szpitalu, a spodziewany koniec pobytu wciąż się przesuwał.

A teraz się pochwalę, co mi przyniósł listonosz! Od Aneladgam, która niedawno zorganizowała candy bez zapowiedzi, otrzymałam takie oto etui-custecznik:

 

Kolorystyka i wzór zachwyciły mnie - są tak bardzo w moim stylu, jakby materiał był projektowany specjalnie z myślą o mnie. Dziękuję, dziękuję za tak miłą niespodziankę!

piątek, 11 marca 2011, waniliowosc

Polecane wpisy

Komentarze
aneladgam
2011/03/12 11:31:32
Hihi, no udało mi się trafić z tym materiałem ;)
A!!! Piotruś, sto lat, sto lat, toż to dzisiaj Twój pierwszy ROK!!!!
-
elau66wr
2011/03/17 09:41:41
Mało? dziewczyno...tyle wydłubałaś więc uszy do góry. Hafcik już mi się podoba.

Pocztowy podarek
W Hopmarcie do 1 maja


W Montażowni do 31 maja


U Carolinee do 3 maja


U Miriamarst do 1 maja


U Tulipanki do 4 maja


Mimowolne Zauroczenia - do 7 maja


U Lakuny do 5 maja


parapetówa u Magdora do 30 kwietnia


U G-A do 31 maja


W Craftstudio do 1 maja


U Donik do 15 maja


U Ayeedy do 7 maja


U Ankan do 3o kwietnia


U Młodej Kobiety do 15 maja


W CraftHouse do 1 maja
Sklep Crafthouse